YAGEO RT0603DRD07249RL pilt Pilt võib olla esindatus.
Vt spetsifikatsioonid toote üksikasjad.
RT0603DRD07249RL
Tootja osanumber : RT0603DRD07249RL
RoHSi staatus : ROHS3 nõue
Tootja / bränd : YAGEO
Varude seisukord : 5109 pcs Stock
Kirjeldus : RES SMD 249 OHM 0.5% 1/10W 0603
Laev alates : Hongkong
Andmelehed : RT0603DRD07249RL.pdf
Saadetise tee : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Küsi hinnapakkumist
Kogus
Ettevõtte nimi:
kontaktisiku nimi:
Sinu email:
Telefon:
Sõnum:
Ettevõtte tüüp:
  • Kinnita:
Osa nr RT0603DRD07249RL
Tootja Yageo
Lead Free status / RoHS staatus ROHS3 nõue
Saadaval olev kogus 5109 pcs
Tolerants ±0.5%
Temperatuuri koefitsient ±25ppm/°C
Pakkuja seadme pakett 0603
Suurus / mõõde 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seeria RT
Vastupanu 249 Ohms
Võimsus (W) 0.1W, 1/10W
Pakett / kott 0603 (1608 Metric)
Pakk Tape & Reel (TR)
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C
Lõppude arv 2
Kõrgus - istutatud (max) 0.022" (0.55mm)